Skip to main content

VIENOTĪBAS Ministru prezidenta amata kandidāts – Valdis Dombrovskis

VIENOTĪBAS Ministru prezidenta amata kandidāts pēc 11. Saeimas vēlēšanām ir pašreizējais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. Šāds lēmums šodien, 6.augustā, pieņemts VIENOTĪBAS partijas dibināšanas sapulcē.

„Mūsu uzdevums ir turpināt parādīt VIENOTĪBAS komandas profesionalitāti. VIENOTĪBU veidojošām partijām jāatsakās no vēlmes noteikt partiju kvotas iespējamo amatu sadalē, galvenais kritērijs nākošo ministru kandidātu izvirzīšanā būs profesionālisms. VIENOTĪBĀ jābūt augstai konkurencei un atklātai sacensībai, lai pierādītu savas spējas tikt izvirzītam par ministra vai cita augsta amata kandidātu,” šodien, prezentējot izaugsmes plānu stabilai Latvijas attīstībai, uzsvēra Dombrovskis.

„Par VIENOTĪBU balsos tie, kuri novērtē mūsu paveikto valsts stabilitātei, un kuriem ir būtiska Rietumu vērtībās balstīta Latvijas izaugsme. Par mums savas balsis atdos arī tie, kuri nepaļausies uz politiskiem un ekonomiskiem eksperimentiem, un kuriem nav saistību balsot par oligarhu partijām. VIENOTĪBAS vēlētājs zina, ka mēs nepieļausim kompromisus par mūsu valsts vēsturi un valodu, bet ar cieņu uztveram visus Latvijas iedzīvotājus, kuri visi kopā šodien veido Latvijas tautu un tās nākotni,” savā uzrunā norādīja Dombrovskis.

Plānā piedāvātie stabilas attīstības risinājumi palīdzēs nodrošināt Latvijas iedzīvotājus ar darbu un celt viņu atalgojuma līmeni, veicināt emigrējušo iedzīvotājus atgriešanos mājās, nodrošināt sociālā budžeta ilgtspēju cienīgām vecumdienām, samazināt birokrātiskās procedūras iedzīvotāju un uzņēmēju attiecībās ar valsti, kā arī garantēt Latvijas finansiālo neatkarību.

Kā iepriekš ziņots, šodien, 6. augustā, Valkā, parakstot reorganizācijas līgumu, nodibināta partija VIENOTĪBA.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu