Skip to main content

Vilks uzdod nodrošināt VID objektu jumtu un teritoriju attīrīšanu no sniega

Ņemot vērā, ka vairākiem pašvaldību un privātpersonu objektiem, kā arī muitas punktā Rēzeknē nenotīrītā sniega dēļ ir iebrukuši jumti, finanšu ministrs Andris Vilks uzdeva Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Nelijai Jezdakovai nekavējoties nodrošināt visu VID objektu jumtu un teritoriju attīrīšanu no sniega.

„Lai nodrošinātu VID darbības nepārtrauktību un pakalpojumu pieejamību šajos īpaši sarežģītajos ziemas apstākļos, it sevišķi VID struktūrvienībās reģionos un uz Latvijas valsts robežas, dienesta vadībai jāveic savlaicīgi pasākumi jumtu un teritorijas attīrīšanai no sniega un ledus. VID klienti nedrīkst saskarties ar neērtībām, kas patlaban ir radušies ziemas apstākļu dēļ,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Jezdakovai ir uzdots veikt VID darbinieku, klientu un infrastruktūras objektu drošības pasākumus nodrošinot savlaicīgu VID objektu jumtu un teritoriju attīrīšanu no sniega un ledus.

Līdz šā gada 11. janvārim ģenerāldirektorei ir jāsniedz ministram informācija, vai ziemas apstākļi, sniega un ledus daudzums netraucē VID infrastruktūras pieejamību visiem klientiem.

Ministrs lūdza Jezdakovu nodrošināt regulāru informācijas sniegšanu par iespējamām un notikušām ārkārtas situācijām, kas var apdraudēt VID funkciju pildīšanu ziemas apstākļos.

Atgādinu, ka valdība ceturtdien, 6. janvārī, ir izsludinājusi ārkārtas situāciju 40 novados, jo ilgstoša snigšana, bieza sniega sega, ledus un lietus ir nodarījis kaitējumu sabiedrībai, videi un saimnieciskās darbības interesēm.

Informāciju sagatavoja:
Aleksis Jarockis
Finanšu ministra preses sekretārs
Tālr. 67083994
[email protected]

Dalies ar ziņu